Nasza firma w dalszym ciągu się rozwija . Przykładem tego jest nowo otwarty SALON SPORTOWY znajdujący się w Łapach przy ulicy  Sikorskiego 36 .W naszym sklepie znajdziecie państwo duży wybór obuwia i odzieży sportowej i nie tylko tak znanych i cenionych producentów jak : ZINA , ADIDAS , NIKE , REEBOK, PUMA , SPOKEY , UMBRO , SELECT, REUSCH i wiele innych , a także wiele akcesorii sportowych , nagród na każdą okazję , pucharów i medali. Nasza oferta sukcesywnie będzie powiększana . Istnieje możliwość sprowadzenia potrzebnego towaru na zamówienie klienta. Asortyment naszego sklepu spełnia oczekiwania zarówno ludzi uprawiających sport profesjonalnie jak i osób, które traktują sport jako formę wypoczynku i rekreacji.

W naszym salonie znajduje się również kącik kibica FAN CLUBU "JAGIELLONII" BIAŁYSTOK , w którym można kupić szaliki , odzież i gadżety w barwach naszej "JAGI" .
|
Zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność.

Zapraszamy wszystkich do podjęcia współpracy, jednocześnie zapewniając, że jako właściciele firmy "EDMARK" wraz z całą załogą dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług.
Z pozdrowieniami
Edyta i Marek Stypułkowscy